Oliverio Kostičiaus auklėtiniai namuose 88:85 (30:22, 15:22, 19:25, 24:18) pranoko svečius iš Jonavos, kuriems šis pralaimėjimas reiškia tai, jog norint pasiekti septintąją vietą, reikės sulaukti Mažeikių „M Basket-Delamode“ pralaimėjimo paskutiniajame ture.

Uteniškiams šis mačas nieko nebelėmė – jie jau užsitikrino ketvirtąją vietą.

Šeimininkai startavo nepriekaištingai (12:0), o po pirmojo kėlinio pirmavo 30:22. Antrajame ketvirtyje jonaviečiai pamažu naikino atsilikimą ir prieš pertrauką atsiliko tik per metimą – 42:45.

Po pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą ir jau buvo priekyje (61:53), bet Mariaus Valinsko 7 taškai trečiojo kėlinio pabaigoje vėl grąžino artimą kovą – 64:67. Prabėgus penkioms minutėms, švieslentėje degė septynetai – 77:77.

Paskutinę minutę Ousmane Drame realizavo baudą, tačiau T.J. Starksas smeigė tritaškį – 85:83. Justas Furmanavičius dėjimu atstatė lygybę, bet uteniškių legionierius darsyk pataikė iš toli. Po vandens pertraukėlės jonaviečiai nepasinaudojo dviem progomis išlyginti rezultatą ir buvo priversti pripažinti pralaimėjimą.