„Nuggets“ namie 101:99 (24:28, 20:31, 25:20, 32:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-0.

Tai buvo dešimta iš eilės Denverio komandos pergalė prieš LeBrono Jameso kompaniją. Kiti du serijos susitikimai vyks Los Andžele.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Austino Reaveso tritaškio „Lakers“ triuškino čempionus 68:48. „Nuggets“ atsakė atkarpa 10:0 ir ketvirčio pabaigoje sugebėjo priartėti iki 65:74.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį svečiai išliko priekyje, o rezultatą „Nuggets“ išlygino jau artėjant paskutinei minutei, kai iš toli pataikė Michaelas Porteris Jr. – 95:95.

Komandos apsikeitė tiksliais metimais, bet darbo ėmėsi Jamalas Murray. „Nuggets“ gynėjas pelnė paskutinius šešis ekipos taškus, o svarbiausiu tapo dvitaškis per Anthony Davisą su mačo sirena – šeimininkai triumfavo 101:99.

Įspūdingą pasirodymą surengęs Nikola Jokičius mačą baigė su 27 taškais, 20 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: N. Jokičius 27 (20 atk. kam., 10 rez. perd.), M. Porteris Jr. 22 (6/10 trit., 9 atk. kam.), J. Murray 20, A. Gordonas 14.

„Lakers“: A. Davisas 32 (11 atk. kam.), L. Jamesas 26 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), D. Russellas 23 (7/11 trit.).

Kitame susitikime namie įspūdingai išsigelbėjusi Niujorko „Knicks“ 104:101 (18:25, 31:28, 30:21, 25:27) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir serijoje taip pat įgavo pranašumą 2-0.

Likus žaisti 47 sekundes svečiai pirmavo 101:96. Ilga „Knicks“ ataka baigėsi Jaleno Brunsono tritaškiu, pašokinėjus kamuoliui ant lanko. Netrukus Joshas Hartas perėmė kamuolį iš Tyrese’o Maxey, bet Donte DiVincenzo prametė iš toli. Vis tik buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas sugriebė kamuolį puolime ir antrą kartą D. DiVincenzo ranka nesudrebėjo atakuojant iš toli – Niujorko ekipa persvėrė rezultatą 102:101.

„76ers“ ataka baigėsi I. Hartensteino bloku T. Maxey ir „Knicks“ pergalę įtvirtino taiklūs OG Anunoby baudų metimai. Joelis Embiidas dar paleido tritaškį su sirena, bet šis buvo netaiklus.

Kiti su susitikimai bus žaidžiami Filadelfijoje.

„Knicks“: J. Brunsonas 24 (8/29 metimai), J. Hartas 21 (15 atk. kam.), D. DiVincenzo 19 (4/8 trit.), I. Hartensteinas 14 (8 atk. kam.), OG Anunoby 10.

„76ers“: T. Maxey 35 (10 rez. perd., 9 atk, kam., 5/11 trit.), J. Embiidas 34 (10 atk. kam.), T. Harrisas 10.

Serijos kontrolę savo rankose išlaiko ir Klivlando „Cavaliers“, kuri namuose 96:86 (30:18, 28:26, 22:21, 16:21) nugalėjo Orlando „Magic“ ir dabar pirmauja 2-0.

„Cavaliers“ ketvirtojo kėlinio pradžioje triuškino varžovus 87:65, bet „Magic“ pelnė 13 taškų be atsako per keturių minučių atkarpą ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Vis tik tada Donovanas Mitchellas surinko keturis taškus, Evanas Mobley pridėjo dar du ir „Cavaliers“ įtvirtino pergalę – 93:78.

Dabar serija kelsis į Orlandą, kur bus sužaisti du susitikimai.

„Cavaliers“: D. Mitchellas 23 (8 atk. kam.), E. Mobley 17, J. Allenas 16 (20 atk. kam.), D. Garlandas 15.

„Magic“: P. Banchero 21, F. Wagneris 18, G. Harrisas 14, M. Wagneris 12.