„Knicks“ išvykoje 118:115 (36:22, 15:32, 32:29, 35:32) palaužė „76ers“ ir seriją laimėjo 4:2.

Nugalėtojus į pergalę tempė Jalenas Brunsonas, pelnęs 41 tašką (10/19 dvit., 3/8 trit., 12/16 baud.) ir išdalinęs 12 rezultatyvių perdavimų. Filadelfijos ekipos neišgelbėjo 39 taškus (10/20 dvit., 2/5 trit., 13/13 baud.) surinkęs ir 13 kamuolių sugriebęs Joelis Embiidas.

J. Brunsonas 40 taškų ribą peržengė paskutinėse trijose serijos rungtynėse.

Abi komandos susitikimo pradžioje apsikeitė įspūdingais spurtais – „Knicks“ pirmame kėlinyje pirmavo 33:11, bet „76ers“ pabudo antrame kėlinyje. Iki tol serijoje nepastebimas buvęs Buddy Hieldas susmeigė penkis tritaškius ir užkūrė šeimininkus atsakui 34:11.

Nuo šios akimirkos kova tapo įtempta, o viskas sprendėsi paskutinę minutę. Likus žaisti 24,4 sek. Joshas Hartas smeigė tritaškį ir „Knicks“ pirmavo 114:111. Joelis Embiidas atsakė dvitaškiu, o pražanga sustabdytas Donte DiVincenzo realizavo abu baudų metimus. Paskutinei atakai Filadelfijos krepšininkai turėjo 7,1 sek., bet ši baigėsi netiksliu B. Hieldo tolimo metimu ir „Knicks“ triumfavo.

„76ers“: J. Embiidas 39 (13 atk. kam.), B. Hieldas 20 (6/9 trit.), T. Maxey ir K. Oubre Jr. po 17, N. Batumas 16.

„Knicks“: J. Brunsonas 41 (12 rez. perd.), D. DiVincenzo 23 (5/9 trit.), O. Anunoby 19 (9 atk. kam.), J. Hartas 16 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), I. Hartensteinas 14 (9 atk. kam.).

Kitame susitikime Indianos „Pacers“ namie 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) įveikė Milvokio „Bucks“ ir serijoje taip pat triumfavo 4:2. „Pacers“ į antrąjį atkrintamųjų etapą pateko pirmą kartą po dešimties metų pertraukos.

Milvokio komanda visos serijos metu vertėsi be Giannio Antetokounmpo, kuris dėl blauzdos traumos nerungtyniauja nuo balandžio 9 d. „Bucks“ antrus metus iš eilės savo pasirodymą pabaigė pirmame NBA atkrintamųjų etape.

Aikštės šeimininkai pirmame kėlinyje spurtavo 23:3 ir susikrovę dviženklį pranašumą (29:19) susitikime daugiau neatsiliko.

Į kiekvieną „Bucks“ bandymą priartėti „Pacers“ atsakydavo savo spurtu, o ryškiausias jų buvo ketvirtame kėlinyje, kai Indianos krepšininkai pelnė 11 taškų be atsako ir atitrūko nepavejamai – 96:78.

„Pacers“: O. Toppinas 21, T.J.McConnellas 20, P. Siakamas 19, T. Haliburtonas 17 (10 rez. perd.), A. Nesmithas 15, A. Nembhardas 14.

„Bucks“: D. Lillardas 28 (4/12 trit.), B. Lopezas ir B. Portisas (15 atk. kam.) po 20, K. Middletonas 14.