Serijoje iki trijų pergalių Eurolygos čempionai pirmauja 1:0.

Antrosios serijos rungtynės balandžio 25 dieną vyks vėl Ispanijos sostinėje.

Vitorijos klubas sunkiai stabdė varžovų atakas ir per pirmąją rungtynių pusę praleido 48 taškus bei įgijo dviženklį deficitą (37:48).

Antroje rungtynių pusėje situacija nepagerėjo, o „Real“ klubas toliau sėkmingai didino savo pranašumą iki triuškinamo (70:53).

Galutinį smūgį šeimininkai sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet pelnė 9 taškus iš eilės ir po Sergio Llullo tritaškio susikrovė 26 taškų pranašumą (79:53).

Vėliau „Real“ veteranas smeigė dar vieną tolimą metimą, kuris tapo rekordiniu. S. Llullas pataikė 624-ąjį tritaškį Eurolygoje ir tapo daugiausiai istorijoje tolimų metimų pataikiusiu krepšininku. Ispanas aplenkė kitą šios šalies legendą Juaną Carlosą Navarro.

Tadas Sedekerskis per 26,5 minutės pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai baskų komandoje rungtyniavo Markusas Howardas pelnęs 15 taškų, Mattas Costello, Nikos Rogkavopoulos ir Codi Milleris-McIntyre'as surinko po 14, Vanja Marinkovičius pridėjo 9 taškus.

Madrido „Real“ į pergalę vedė Džananas Musa su 16 taškų, Facundo Campazzo ir Vincentas Poirier surinko po 10, Mario Hezonja pridėjo 9 taškus.

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su „Barcelonos“ ir Pirėjo „Olympiakos“ poros nugalėtoju. Ši serija startuos balandžio 23 dieną (trečiadienį).