Mindaugo Tamušausko auklėtiniai 83:77 (20:20, 24:26, 21:19, 18:12) palaužė šeimininkus Kėdainių sporto centro krepšininkus.

Dramatiška ir lygi kova vyko visų rungtynių metu. Komandos į pertrauką išėjo esant 2 taškų skirtumui (46:44), o po trečio ketvirčio nei viena ekipa nesugebėjo įgyti pranašumo (65:65).

Likus žaisti 1:10 minutės iki rungtynių pabaigos Nojus Bukauskas pelnė du taškus su pražanga ir sušvelnino kėdainiečių deficitą iki minimumo (77:78).

Visgi lemiamą žodį tarė plungiškiai. Likus 14 sekundžių Nojus Radžius pataikė tritaškį, kuris įtvirtino „Olimpo“ persvarą (81:77).

Kėdainiečiams nepavyko užpulti, o tas pats N. Radžius sumetęs du baudos metimus uždarė nugalėtojo klausimą.

Pergalę pasiekęs Plungės „Olimpas“ ne tik iškovojo aukso medalius, bet ir įgijo teisę rungtyniauti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Nugalėtojus į pergalę vedė Dominykas Matutis pelnęs 14 taškų, Nojus Radžius surinko 13, Deivydas Šeršenis pridėjo 12 taškų.

Rezultatyviausiai rungtyniavęs D. Matutis buvo išrinktas finalo ketverto naudingiausiu krepšininku.

Kėdainiečių neišgelbėjo 17 Lauryno Danieliaus taškų, Nojus Bukauskas ir Ignas Lukošius surinko po 13, Arminas Kelmelis ir Rokas Ūzas pridėjo po 11 taškų.