Pirma rungtynių pusė buvo tikros sraigių lenktynės. Abi komandos labai kietai žaidė gynyboje, tačiau nei viena, nei kita negalėjo pelnyti taškų. Po pirmo kėlinio, kuriame daugiau nei kartą pasižymėti pavyko tik Mike’ui Jamesui (5 taškai) ir Nigelui Hayesui-Davisui (7 taškai), rezultatas buvo 15:11 Stambulo komandos naudai.

Antrame ketvirtyje kamuolys krepšių tinklelius drebino kiek dažniau. Žaidimo ritmą pagavo ir įsivažiavo Graikijos aukštaūgis Georgios Papagiannis, kuris „Fener“ naudai sumetė 7 taškus, o kitoje pusėje ugninę 4 minučių atkarpą surengė Elie Okobo, kuris pataikė du tolimus metimus ir pelnė net 11 taškų. Rezultatas žengiant į ilgąją pertrauką – 33:30.

Po pertraukos taškų nepagausėjo. Toliau abiejose pusėse vyravo kieta, sunkiai pralaužiama gynyba, o per paskutines 2 kėlinio minutes nebuvo pelnyta nė taško. Paskutinį taiklų metimą iš toli sriegė G. Papagiannis, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas pasviro „Monaco“ naudai – 47:48.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi svečiai. Žodį tarė prieš tai svarbių metimų pataikęs Alpha Diallo, dvitaškiu apie save priminė ir E. Okobo. Likus vos vienai minutei iki rungtynių pabaigos pagaliau prabilo ir absoliutus „Monaco“ lyderis Mike’as Jamesas, kuris iki tol prametė visus 5 mestus tritaškius, tačiau svarbiausiu metu smeigė šaltakraujišką tolimą metimą, po kurio „Monaco“ turėjo 4 taškų pranašumą – 61:57.

Tiesa, Šaro auklėtiniai dar nebuvo linkę pasiduoti. Po sėkmingų atakų abiejose pusėse rezultatas tapo 63:59, tačiau tada itin svarbų tritaškį po gerai atlikto derinio smeigė Marko Guduričius, o „Fenerbahče“ beatsiliko vienu tašku – 63:62.

Vėliau aikštės šeimininkai išprovokavo „Monaco“ klaidą, tačiau ja pasinaudoti nepavyko – Scottie Wilbekinas nepataikė dvitaškio iš geros pozicijos. Prasižengti Šaro auklėtiniams nebepavyko ir rungtynės baigėsi 65:62 „Monaco“ pergale.

Donatas Motiejūnas pagal statistiką buvo naudingiausias „Monaco“ gretose. Lietuvis per 24 minutes užfiksavo 12 naudingumo balų – pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

M. Jamesas per 33 minutes pridėjo 10 taškų (3/8 dvit., 1/6 trit.), tačiau gynėjas užfiksavo vos 6 naudingumo balus. 13 labai svarbių taškų pridėjo E. Okobo, 8 pelnė Jordanas Loydas.

Mike'as Jamesas

Stambulo ekipos pusėje neginčijamai naudingiausias buvo G. Papagiannis, kuris per 32 minutes aikštelėje pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių (20 n. b.). 14 taškų pridėjo M. Guduričius (3/3 trit.), o šįkart į antrą planą perėjo S. Wilbekinas, kuris pelnė 11 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lemiama ketvirtfinalio akistata tarp „Monaco“ ir „Fenerbahče“ – ketvirtadienį, gegužės 8 dieną.